SIBERIAN HEALTH

 

Laipni lūgti SIBERIAN HEALTH Mēs darām visu, lai Jūs vienmēr būtu skaisti un veseli! SIBERIAN HEALTH droši var parinot par jauno produktu ražošanā-eko pieejas filozofija.

 Produktu katalogs  Cenrādis  

RENEW

 

RENEW - professionālā kosmētika, kas tika izstrādāta speciāli kosmetologiem. Šī kosmētika nekad netiks pārdota aptiekās vai veikalos. Klienti var nopirkt profesionālus līdzekļus tikai pie savu kosmetologa. RENEW preču zīmes kosmētikas preparāti jau vairāk nekā 15 gadus ieņem cienīgu vietu Izraēlas kosmētikas ražotāju vidū. Izraēlas kosmētika slavena visā pasaulē, un tā ir pieprasīta gan no individuālo patērētāju puses, gan no profesionālo kosmetologu. RENEW - plašs līdzekļu klāsts (uz doto brīdi 71 līdzeklis), kurā var atrast līdzekļu visām ādas pamatproblēmām, ar ko sastopas kosmētiķis savā ikdienas darbā.  

 

RENEW REDNESS

 

Līnija RENEW REDNESS paredzeta ādas kopšanai ar kuperozes pazīmēm. Kuperoze ir asinsvadu slimība, kad uz ādas parādās asinsvadu zvaigznītes, paplašināto kapilāru tīkliņš. Redness sērijas preparāti ir bagātināti ar aktīvām sastāvdaļām, kas veicina ādas mikrocirkulācijas normalizāciju un asinsvadu un kapilāru sieniņu nostiprināšanu, asins apgādes uzlabošanu ādā, mitrināšanu un ādas aizsardzības īpašību atjaunošanu. Profesionālās salonu procedūras un mājas aprūpe nodrošina ātru un redzamu efektu.

 

RENEW DERMO CONTROL

 

RENEW DERMO CONTROL sērija ir paredzēta taukainas un ādas ar noslieci uz akne veidošanos problēmu profilaksei un korekcijai. Tai piemīt savelkoša un attīroša iedarbība, aizkavē baktēriju darbību, kas izraisa iekaisumu. Šī sērija iekļauj antiseptiskus un ādu nomierinošus preparātus, kas samazina tauku dziedzeru darbību, atjauno ādas aizsargfunkcijas, palīdz attīrīt poras no tauku dziedzeru sekrēta. Pozitīvs rezultāts tiek sasniegts īsā laikā.

 

RENEW DERMO CONTROL

 

RENEW PROPIOGUARD sērija ir speciāli izstrādāta intensīvai kompleksai ādas ārstēšanai, kas cieš no pinnēm, kuru rašanās iemesls propionbaktērijas (Propionibacterium acnes). PROPIOGUARD sērijas mērķis ir nomākt mikrobu floru, novērst komedonus un citus piņņu elementus, veicināt infiltrātu un nemainīgo plankumu uzsūkšanos, normalizēt keratinizācijas procesus tauku dziedzeros, regulēt ādas tauku dziedzeru sekrēciju, atjaunot hidratācijas līmeni un uzlabot ādas aizsargīpašības. PROPIOGUARD sērija dod ātrus un pozitīvus rezultātus, lietojot katru dienu mājas apstākļos, ka arī kosmētiskajā kabinetā.

 

RU