olgaDažreiz mani pacienti un klienti man vaicā, cik ilgi es strādāju veselības un skaistuma jomā un veicu masāžas. Mana atbilde ir pavisam vienkārša, es atbildu – «visu mūžu».

Ne jau tāpat vien esmu izcēlusi un pat sadalījusi cilvēkus, kuri pie manis nāk, klientos un pacientos. Un nav jau runa par to, ka es izturētos dažādi pret cilvēkiem. To esmu darījusi tāpēc, ka tādā gadījumā, ja cilvēks pie manis atnāk pēc palīdzības, lai novērstu sāpes mugurā, muskuļos, locītavās, tad viņš automātiski kļūst par PACIENTU un paliek šajā statusā tik ilgi, cik ilgi notiek viņa ārstēšana un atveseļošanās. Un tikai pēc tam, kad sāpes ir pazudušas, tad pacients pāriet KLIENTA kategorijā.

Klientam es palīdzu uzturēt veselību, un mēs kopjam viņa skaistumu. Jo skaists cilvēks var būt tikai tad, kad viņš ir vesels un sāpes neatspoguļojas viņa sejā. Šajā brīdī mēs varam kopā piemeklēt relaksējošas masāžas (ajūrvēdas masāža, reflektorā kāju pēdu masāža), procedūras muskuļu un savienotājaudu tonusa uzturēšanai (limfodrenāžas masāža), varam veikt procedūras, kas pievelk ķermeņa kontūru (vakuuma un anticelulīta masāža, ķermeņa ietīšana).

Vēl bez masāžām es nodarbojos ar procedūrām, kas palīdz uzturēt sejas, kakla un dekoltē zonas ādas skaistumu. Manis piedāvāto procedūru saraksts ir visnotaļ plašs, un arī tikpat plašs ir piedāvāto kosmētisko līdzekļu klāsts. Atkarībā no klienta vēlmēm, kā arī ņemot vērā ādas stāvokli un īpatnības, es piedāvāju kosmētiku, kuras pamatā ir ārstnieciskās dūņas, kosmētiku, kuras sastāvā ir dzintara skābe. Mēs kopā ar klientu piemeklējam kosmētiskas līniju, jo tas taču ir mūsu kopīgs darbs. Procedūras laikā es vienmēr komentēju savu darbību, savukārt klients dalās ar mani savās sajūtās un iespaidos. Tikai sadarbībā ar klientu rezultāts ātri vien ir pamanāms.  Nepieciešamības gadījumā varu palīdzēt piemeklēt kosmētiku ādas kopšanai mājas apstākļos.RU